Sfinansuj Swoje potrzeby szkoleniowe przy pomocy funduszy europejskich

Działanie: 7.5 Rozwój kompetencji pracowników sektora MŚP

„GENERATOR KOMPETENCJI – Podniesienie kompetencji i kwalifikacji pracowników przedsiębiorstw MŚP na terenie woj. podkarpackiego poprzez dofinansowanie usług rozwojowych, dostępnych w BUR”, realizowanym w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020.

ZETO-RZESZÓW Sp. z o.o. w ramach Bazy Usług Rozwojowych jest zweryfikowanym i potwierdzonym dostawcą usług szkoleniowych. Dlatego, aby uzyskać szczegółowe informacje oraz pomoc eksperta w dopełnieniu wszelkich formalności skontaktuj się już dziś. Nie ma na co czekać, liczba środków dla woj. podkarpackiego jest ograniczona!

Możesz uzyskać dofinansowanie na realizację usługi rozwojowej tj.: szkolenie, doradztwo, egzamin, e-learning, mentoring, studia podyplomowe, usługi o charakterze zawodowym. Środki na projekt dla woj. podkarpackiego to 20 690 400,00 zł. Firm z sektora MŚP na Podkarpaciu jest około 170 000. Dlatego oprócz spełnienia odpowiednich wymagań jednym z kryteriów uzyskania dofinansowania będzie kolejność zgłoszeń.