Już 28 września rusza jubileuszowa X Konferencja Biur Rachunkowych

Termin: 28 września 2017 r.
Miejsce: Hotel Rzeszów
Temat: „Zmiany prawne, jakie czekają biura rachunkowe w 2018 roku”.

Zapraszamy na konferencję przede wszystkim właścicieli i pracowników biur rachunkowych, kancelarii podatkowych oraz firmowych działów księgowych. Udział w spotkaniu pozwoli poszerzyć własną wiedzę z zakresu zagadnień księgowych, prawnych, jak również poznać nowe możliwości dedykowanego oprogramowania Comarch ERP Optima. Podczas konferencji poruszymy wiele ważnych zagadnień związanych z RODO, BUR (Baza Usług Rozwojowych), cenami transferowymi, projektami UE, fizycznym bezpieczeństwie danych, nowymi narzędziami dedykowanymi dla biur rachunkowych (BI Point Menadżer).

Wystąpią znani prelegenci tj. dr Witold Furman, Bożena Basaj, Justyna Porwit. Zaprosiliśmy również nowych ekspertów. To m.in. Joanna Krypel Cieśla z Human Asset, Paulina Ziarek i Anna Musiał z Comarch S.A., Robert Radko z TZ-Consultans, Maciej Kryński z RARR S.A., Tomasz Iwańczuk z EPA Systemy Sp. z o.o., Jacek Maternia z Kancelarii Podatkowej Furman i Maternia Sp. z o.o., Paweł Sowa z ZETO-RZESZÓW Sp. z o.o..  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z agendą konferencji. Udział w konferencji jest bezpłatny*. Zespół XPKBR ZETO-RZESZÓW Sp. z.o.o.

AGENDA >>
    ZAPISZ SIĘ NA KONFERENCJĘ >>

 Organizator:

zeto

 Współorganizatorzy:

 comarch posd

 Sponsorzy:

 epa-systemy qnap konica-minolta

 Partnerzy:

tutmed
brother

 Patroni medialni:

rzeszowska24 podkarpacka_gospodarka biznesistyl
rzeszowska24

 

*bezpłatny – Udział w konferencji jest bezpłatny dla dwóch pierwszych uczestników z tej samej firmy/biura rachunkowego. Trzecia i kolejna osoba będzie zobowiązana do uiszczenia opłaty konferencyjnej w wysokości 50 zł/netto. Szczegóły płatności znajdują się na stronie strefa.zetorzeszow.pl w zakładce „INFORMACJE O PŁATNOŚCI”. Dokonując rejestracji, trzeba wybrać odpowiedni dla siebie formularz. Pierwszy formularz dotyczy 1 i 2 osoby z tej samej firmy. Drugi dotyczy 3 i kolejnej osoby z firmy. Wypełniając drugi formularz, podajesz również dane do faktury oraz uzyskasz informacje, na jakie konto trzeba przelać odpowiednią kwotę.