Referencja – sieć teleinformatyczna

Mostostal Warszawa S.A. w zakresie wykonawstwa okablowania strukturalnego oraz pomiarów, które zostały zrealizowane w biurowym zapleczu kontenerowym zlokalizowanym w miejscowości Babica, rekomenduje ZETO-RZESZÓW Sp. z o.o. jako solidnego, sprawdzonego i godnego polecenia partnera do współpracy.

Referencja>>

Sam biurowiec złożony został z gotowych kontenerów budowlanych, które są wyposażane w instalacje elektryczne, grzewcze, wodne, izolacje termiczne, a ich wnętrza są elegancko wykończone. Brakowało tylko sieci teleinformatycznej, którą nasz zespół na co dzień zajmujący się zleceniami „sieciowymi” o różnym poziomie skomplikowania oraz rozbudową własnej sieci internet na terenie Rzeszowa podjął się tego, jak że dla nas niecodziennego zlecenia. Niecodziennego z racji samego obiektu, który został zbudowany z 3 poziomów modułów postawionych jeden na drugim przypominającego na pierwszy rzut oka z oddali hotel.

Według relacji osób zaangażowanych w ten projekt wszystko przebiegało sprawnie i bez najmniejszych komplikacji, wręcz wzorcowo. Niewątpliwie było to związane z dobrze przeprowadzoną wizją lokalną, analizą możliwości rozwiązań, projektem oraz odpowiednio zaplanowanym i zrealizowanym skrupulatnie harmonogramem pracy.

W imieniu całej firmy dziękujemy wszystkim biorącym udział w tym projekcie za zaangażowanie i dobrze wykonaną pracę.

S19 Rzeszów Południe-Babica – odcinek realizowany przez Mostostal Warszawa S.A.