Promocja dla firm i biur rachunkowych

Promocja dla firm i biur rachunkowych

Zapraszamy do skorzystania z promocji dedykowanej nowym użytkownikom poszukującym oprogramowanie do zarzadzania firmą oraz księgowości — Comarch ERP Optima. W ramach oferty zakupu w dowolnym zestawieniu modułów instalacja oprogramowania zostanie przeprowadzona bezpłatnie.

Promocja obowiązuje do 30.04.2022 r.

Kto może skorzystać z promocji?

 • Firmy (micro, małe oraz średnie firmy usługowo-handlowe)
 • Biura rachunkowe i Kancelarie podatkowe
 • Niezależne działy prowadzące księgowość oraz kadry i płace

Jakie pakiety mogą Cię zainteresować na start, gdy zarządzasz firmą?

 • Comarch ERP Optima START — Mikrofirma
  To narzędzie pozwalające na obsługę prostej działalności handlowej lub usługowej. Pakiet umożliwia obsługę Jednolitego Pliku Kontrolnego (JPK) i łatwe wystawianie dokumentów sprzedażowych oraz zapewnia pełną integrację z dokonywanymi płatnościami.
  Pakiet zawiera moduł: Faktury oraz Kasa/Bank
 • Comarch ERP Optima — Mała Firma
  Jest propozycją dla każdej firmy usługowej i większości niedużych firm handlowych poszukujących prostego i intuicyjnego systemu wspierającego sprzedaż i pozwalającego rozliczyć się ze swojej działalności w oparciu o księgę przychodów i rozchodów.
  Pakiet zawiera moduł: Faktury, Kasa/Bank oraz Księga Podatkowa
 • Comarch ERP Optima START— Firma
  To pakiet dla firm handlowych, które otrzymują kompleksowe rozwiązanie z wydajnym modułem Handel, wspomagającym prowadzenie pełnej gospodarki magazynowej przy zastosowaniu automatycznej wyceny magazynu. Pakiet zawiera również moduł fakturujący oraz CRM.
  Pakiet zawiera moduł: Handel, Kasa/Bank oraz CRM

Bezpośredni kontakt

Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy Comarch od przeszło 20 lat

Z nami zawsze można twardo ponegocjować i dokonać zakupu licencji oraz przeprowadzić pełne wdrożenie ze szkoleniem w rozsądnej cenie. Klienci doceniają nas za uczciwą i długoletnią współpracę.

Referencje>>

Jakie pakiety mogą Cię zainteresować, gdy prowadzisz obsługę księgową swoich klientów?

Program Comarch ERP Optima w wersji dla biur rachunkowych jest zawsze zgodny zobowiązującym prawem. Obecnie z Polskim Ładem. Z automatu informujemy klientów o nowych wersjach i zmianach w oprogramowaniu, by nie zaburzyć pracy biura rachunkowego czy kancelarii podatkowej.

 • Doradca Podatkowy START
  Pakiet Comarch ERP Optima Doradca Podatkowy START to produkt dedykowany biurom rachunkowym, które świadczą swoje usługi dla firm i osób fizycznych prowadzących księgowość w sposób uproszczony (księga przychodów i rozchodów) oraz na zasadzie ewidencji ryczałtowej.
 • Doradca Podatkowy
  Pakiet Comarch ERP Optima Doradca Podatkowy to oferta dla firm świadczących usługi związane z obsługą przedsiębiorstw i osób fizycznych w zakresie doradztwa podatkowego oraz prowadzenia ksiąg rachunkowych.
 • Doradca Podatkow PLUS
  Comarch ERP Optima Doradca Podatkowy Premium to najbardziej rozbudowane, kompleksowe narzędzie kierowane do firm świadczących pełny zakres usług związanych z obsługą przedsiębiorstw i osób fizycznych w zakresie doradztwa podatkowego, prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz prowadzenia dokumentacji ZUS i spraw pracowniczych.

Z jakich dodatkowych narzędzi korzystają biura rachunkowe?

Użycie poniżej przedstawionych narzędzi gwarantuje Biurom Rachunkowym podniesienie swojego dotychczasowego poziomu obsługi, a także pozwala dostarczyć dodatkową wartość biznesową swoim klientom, uzyskując widoczną przewagę konkurencyjną. 

Internetowa Wymiana Dokumentów
IWD jest mechanizmem, który zapewnia bezpieczne przesyłanie dokumentów pomiędzy klientem biura rachunkowego a biurem rachunkowym.

Analizy BI
Biuro prowadzące księgowość firmy, mające dostęp do danych sprzedażowych, faktur itp. może się wyróżnić spośród innych biur, wprowadzając dla swoich klientów raportowanie np. ich stanu zapasów czy trendu sprzedaży produktów.

BI Point Menadżer
Platforma analityczna umożliwiająca biurom rachunkowym na korzystanie z predefiniowanych raportów i dashboardów. Dzięki temu można szybko reagować na potrzeby swoich klientów, a także zapewnić im bieżący dostęp do wszelkiego rodzaju statystyk ułatwiających prowadzenie biznesu.

PPK
Aplikacji Comarch PPK umożliwia biurom rachunkowym sprawną obsługę firm w zakresie Pracowniczych Planów Kapitałowych.

Comarch OCR
Usługa chmurowa automatyzuje odczyt i kategoryzację papierowych faktur, dzięki czemu pracownicy mają elektroniczny dostęp do dokumentów bezpośrednio z programu Comarch ERP Optima.

Comarch DMS
Narzędzie do elektronicznego obiegu dokumentów oraz zdalnej i mobilnej kontroli procesów biznesowy w firmie.

Comarch HRM
Aplikacja umożliwia nie tylko skuteczne zarządzanie czasem pracy, kwalifikacjami, urlopami, nieobecnościami i delegacjami pracowników, ale daje też możliwość udostępniania dokumentów poprzez intranet.

Comarch DMS i Comarch HRM w Primetals Technologies Poland>>

iKsiegowosc24.pl
Serwis jest usługą, która umożliwia szybkie i bezpłatne znalezienie klientom profesjonalnego biura rachunkowego oferującego obsługę księgową i kadrowo-płacową, a także przesyłanie do niego dokumentów handlowych drogą elektroniczną.

Zainteresowałeś się jednym z rozwiązań, ale potrzebujesz dodatkowej rozmowy. Masz pytania, które Cię nurtują? Chciałbyś zobaczyć, jak to wszystko działa. Doskonale to rozumiemy i chętnie Ci wszystko zaprezentujemy oraz odpowiemy na Twoje pytania. Wystarczy zostawić mam swoje dane do kontaktu. 

Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.

Referencje>>