ZETO-RZESZÓW w elitarnej rodzinie Monopoly

19 października w Millenium Hall w Rzeszowie odbyła się wielka premiera gry “Monopoly Edycja Rzeszów”. Na jednym z pól gry znalazła się firma ZETO-RZESZÓW. Jesteśmy obecni wśród takich firm jak: Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji, Port Lotniczy w Jasionce, Kancelaria Axelo Prawo i Podatki dla Biznesu, Borg Warner, Capital Towers czy Suez Izolacje Budowlane.

Podczas samej uroczystości odsłonięcia gry nie zabrakło słynnego Pana Monopoly, zachęcającego dorosłych i dzieci do udziału we wspólnej zabawie.

Na planszy wśród firm i mediów znalazły się również lokalne zabytki i miejsca rekreacji, w tym Ratusz, most im. Tadeusza Mazowieckiego, Letni Pałac Lubomirskich, Ogrody Bernardyńskie, Wille secesyjne z al. Pod Kasztanami, okrągła kładka, kąpielisko Żwirownia, Bulwary na Wisłokiem, rzeszowski skatepark na Podpromiu, Podziemna Trasa Turystyczna, ul. 3 Maja, Rynek, Zamek Lubomirskich. Czyli to, co Rzeszów ma do zaoferowania nie tylko jego mieszkańcom, ale i gościom z innych części naszego kraju.

Swoje edycje gry Monopoly oprócz Rzeszowa mają Kraków, Wrocław, Poznań, Toruń i Gdańsk. Grę można zakupić w sieci Empik, gdzie dostępnych jest 4000 egzemplarzy „Monopoly Edycja Rzeszów”.

Jak komentowali to sami uczestnicy tej imprezy, gra to świetny prezent urodzinowy, który będzie angażował całe rodziny do wspólnego spędzania weekendów. Szczególnie gdy pogoda nie pozwoli na korzystanie z wolnego czasu na świeżym powietrzu.