Migrujemy nie tylko z systemu Symfonia

Jeżeli prowadzisz firmę lub biuro rachunkowe i chcesz z różnych względów zmienić dotychczas użytkowany system ERP, to jesteś w dobrym miejscu.

Zanim zaproponujemy Ci migrację i wdrożenie nowego systemu – oczywiście z rabatem nawet do 25% – to musimy wspólnie porozmawiać.

Podczas rozmowy wystarczy podać nam, z jakiego systemu korzystasz oraz z jakich jego modułów czy funkcjonalności. Poprosimy Cię o odpowiedź na pytanie – Co jest dla Ciebie najistotniejsze w pracy z obecnym systemem oraz jak on został skonfigurowany pod Twoje potrzeby– np. mam zrobione dedykowane raporty. Również dla nas ważny jest rodzaj prowadzonej działalności i branży, w której funkcjonujesz.

To da nam pewien obraz i pomoże we wstępnym wyborze oprogramowania oraz przygotowaniu dla Ciebie odpowiedniej prezentacji funkcjonalności proponowanego systemu, który naszym zdaniem byłby dla Ciebie najlepszą opcją wyboru z uwagi na specyfikę funkcjonowania Twojej firmy czy biura.

Mamy ponad 15-letnie doświadczenie we wdrożeniach systemów ERP i wielu zadowolonych klientów, którzy są z nami od samego początku.

Porozmawiajmy o szczegółach:
Tel: 17 78 01 655, email: systemy@zetorzeszow.pl

Wdrażane systemy>>