Najlepsze wyniki sprzedaży produktów Asseco

Spotkanie partnerów Asseco Poland S.A. to cykliczna konferencja, która w tym roku odbyła się w dniach 9-10 czerwca 2022 r w Zamku Gniew (83-140 Gniew). Cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w tak prestiżowym wydarzeniu. Podczas konferencji, ku naszemu zaskoczeniu zostaliśmy wywołani na scenę, by odebrać dyplom za najlepsze wyniki w sprzedaży produktów Asseco – jesteśmy z tego faktu niezmiernie dumni – dziękujemy!

Od lat jednym z naszych kluczowych obszarów wdrożeń rozwiązań informatycznych są wdrożenia systemów medycznych w podkarpackich szpitalach oraz placówkach ochrony zdrowia zarówno tych publicznych, jak i prywatnych. Z większością klientów mamy podpisane stałe umowy serwisowe, które dotyczą nie tylko samego oprogramowania, ale i sieci oraz sprzętu serwerowego i komputerowego.

Zainteresowanych konsultacją merytoryczno-techniczną lub współpracą zapraszamy do kontaktu.

Tel. 17 78 01 639 lub systemy@zetorzeszow.pl

Specjalizujemy się we wdrażaniu mMedica, AMMS.
Ostatnio braliśmy udział w łączeniu systemów z P1 – nowej usługi związanej z raportowaniem zdarzeń medycznych i zapisywaniem dokumentacji medycznej oraz pomagaliśmy naszym klientom w uruchomieniu rozliczania programu Profilaktyka 40 PLUS.